تب سنج غیر تماسی دیجیتالی FT65

ریال,۱۵,۰۰۰,۰۰۰
افزودن به لیست دلخواه
-+

جیوه فلزی سمی و بسیار خطرناک می باشد .  ترمومترهای بیورر آلمان خطر مسمومیت کودک دلبندتان را از میان برداشته و صنعت دیجیتال را به خانه شما می آورد.

تب سنج بیورر  در دو تنوع اصلی عرضه میگردد .

۱- تب سنج زیر زبانی 

۲- تب سنج غیر تماسی 

در روش تعیین دما از فاصله این ترمومترها با داشتن سلول پیزوالکتریک به روش مادون قرمز در کسری از ثانیه و با دقت ۰.۱ درجه دما را اندازه گیری میکنند و درصورت تب بالا آلارم را به روش امواج آکوستیک ارسال میکنند .

ترمومتر (تب سنج ) دیجیتال چند کاره بیورر مدل FT65 beurer :

استفاده کردن از دستگاهي که بتواند دماي بدن و محيط را اندازه‌گيري کند براي افرادي که نمي‌خواهند از دو دستگاه مجزا براي اين‌ کار استفاده کنند، مي‌تواند مناسب باشد. دماسنج ديجيتالي FT65 که توسط شرکت «بيورر» (Beurer) توليد شده است، مي‌ تواند براي اندازه‌گيري دماي بدن و محيط به‌کار رود. اين محصول داراي يک سري است که با نزديک قرار دادن آن نسبت به گوش، پيشاني و سطوح مي‌توان دماي آن‌ها را اندازه‌گيري کرد. همچنين FT65 به سيستم خاموشي خودکار مجهز است که دماسنج را پس از مدت زمان کوتاهي استفاده نکردن خاموش مي‌کند. ويژگي‌اي که به طول عمر دستگاه مي‌افزايد. براي اندازه‌گيري دماي سطوح و مواد مايع بايد همانند اندازه‌گيري دماي بدن دماسنج را نزديک آن‌ها قرار داد. بالا بودن دماي بدن از حد طبيعي توسط سيستم هشدار دماي غير مجاز اعلام مي‌شود تا فرد را از بروز تغييرات در وضعيت سلامت بدن آگاه کند. براي FT65، 10 حافظه در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن مي‌توان به تصوير کلي از تغييرات دماي بدن دست يافت. همچنين اين محصول داراي نمایشگر, تاريخ ,  زمان و صفحه نمايشگر بزرگ است که استفاده از دماسنج را آسان ‌تر مي‌کند. هرچند که اين محصول ضدآب نيست، اما امکاناتي دارد که آن را براي مصارف خانگي و حرفه‌اي مناسب مي‌سازد. بنابراين اگر به دنبال يک دماسنج با امکانات مناسب براي اندازه‌گيري دماي بدن هستيد، FT65 را مي‌توانيد انتخاب کنيد. FT65 يک دماسنج ديجيتال با نحوه‌ي سنجش گوش،پيشاني و سطوح، با صفحه نمايش بزرگ، قابليت خاموشي خودکار، هشدار دماي غير مجاز و امکان ذخيره‌ي ۱۰ دماي مختلف در حافظه‌اش است.

عملکرد چند دستگاه در یک دستگاه :

این دماسنج برای اندازه گیری دمای گوش داخلی که البته مقدار دقیق تری خواهد بود،پیشانی که البته اندازه گیری آن راحت و سریع تر است،تب سنجی برای زمانی که کودک یا بزرگسال بیماری در منزل داریم و ترمومتری سطوح برای زمانی که مطمئن نیستیم دمای مثلا شیشه شیر نوزاد مطلوب هست یا نه و سایر قابلیت های مفید دیگر مانند عملکرد دکتر برای چراغ سبز بی مشگل و قرمز تب دارد مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی :

 ۱-  محصول ۲۰۱۳ بیورر آلمان

 

۲-  اندازه گیری دمای سطوح،ترمومتری،دما سنجی،تب سنجی در کسری از ثانیه

 

 ۳-   تکنولوژی اندازه گیری دما به روش مادون قرمز

 

 ۴-   آلارم تصویری دما : شکلک های راهنما

 

 ۵-  اندازه گیری و نمایش به سانتی گراد و فارنهایت

 

۶-    تب سنجي دقیق از گوش،تب سنجی سریع و راحت از پیشانی

 

۷-  دماسنجی سطوح

 

 ۸-   بدون خطر آلایندگی جیوه و مسمومیت های ناشی از جیوه

 

 ۹-   قابلیت ضد عفونی کردن دستگاه 

 

 ۱۰-   دکمه عملکرد اتوماتیک خاموش

 

 ۱۱-   کار با باتری قلمی 

 

 ۱۲-  محصول پزشکی

 

۱۳-  موقعیت اندازه گیری-پیشانی

 

۱۴-  موقعیت اندازه گیری-گوش

 

۱۵-  صدای هشدار برای درجه حرارت بالا

 

۱۶-  ده جایگاه حافظه

 

۱۷-  نمایش دما در صفحه نمایش (° C ‎/ ° F)

 

۱۸-  اندازه گيري  دماي اجسام

 

۱۹- ساخت آلمان و دارای استاندارد اروپا

Share this

آدرس :تهران جنوب به شمال اتوبان نواب قبل از پل کمیل ساختمان کالای پزشکی ایران (اقاقیا)واحد ۱۲۲

شرکت پیشگامان طب اقاقیا

 

تلفن همراه:  , ۰۹۱۲۵۴۶۷۱۴۲

ایمیل: ptaghaghia@gmail.com

وب سایت: www.ptaghaghia.ir