تخت بیمارستانی دست دوم ارزان

ریال,۸۵,۰۰۰,۰۰۰
افزودن به لیست دلخواه
-+

تخت بیمارستانی برقی برخلاف تخت بیمارستانی مکانیکی،توسط ریموت کنترل که در دسترس بیمار قرار میگیرد به موتورهای متصل هست که در زیر تخت فرمان های مختلف حرکتی میدهد و زاویه قسمت های مختلف مانند سر ،ران ،پا  و یا ارتفاع تخت را تنظیم می کند.

تخت بیمارستانی انواع مختلفی دارند و برای کاربری های متنوعی ساخته میشوند، به طور کلی تخت های بیمارستانی به صورت مکانیکی،برقی و یا نیمه برقی طراحی و ساخته میشوند.استفاده از تخت بیمارستانی مناسب نه تنها برای بیمار آسایش بیشتری را فراهم میکند بلکه به پرستاری که از بیمار مراقبت میکند هم در جهت ارائه خدمات بهتر و امنیت افراد و بیمار بسیار موثر و کاربردی می باشد. 

تخت بیمارستانی مکانیکی:

این مدل تخت های بیمارستانی از ساده ترین انواع تخت ها می باشند که برای تنظیم ارتفاع و زاویه قسمت های مختلف تخت مانند سر،وسط و یا انتهای تخت باید از طریق اهرم و یا دستگیره ای که در قسمت پایین و انتهایی تخت تعبیه شده استفاده نمود.

تخت بیمارستانی برقی:

تخت بیمارستانی برقی برخلاف تخت بیمارستانی مکانیکی،از طریق کنترلی که در دسترس افراد قرار میگیرد به موتورهای تعبیه شده در زیر تخت فرمان حرکت میدهد و زاویه قسمت های مختلف مانند سر ،وسط،انتها و یا  ارتفاع تخت را تنظیم می کند.

تخت  بیمارستانی  , با موتور های  دورت آلمان , لیناک دانمارک و ریچمد چین که دارای شکن های  سر , پا , تنظیم ارتفاع و گاهی دارای قابلیت ترنت (شیب دارشدن تخت )  میباشد. عرضه میگردد.

برای سفارش خرید با کیفیت و ارزان در نقاط مختلف ایران لطفا با شماره تماس   ۰۹۱۲۵۴۶۷۱۴۲ تماس حاصل فرمایید .

این شرکت آمادگی اجاره تخت های بیمارستانی اهرم دار لگن خور و برقی را دارا میباشد .

Share this

آدرس :تهران جنوب به شمال اتوبان نواب قبل از پل کمیل ساختمان کالای پزشکی ایران (اقاقیا)واحد ۱۲۲

شرکت پیشگامان طب اقاقیا

 

تلفن همراه:  , ۰۹۱۲۵۴۶۷۱۴۲

ایمیل: ptaghaghia@gmail.com

وب سایت: www.ptaghaghia.ir